ویل اسمیت بازیگر مشهور آمریکایی: یه دور قران رو کامل خوندم

ویل اسمیت، هنرپیشه مشهور هالیوود در گفت‌و‌کویی، ضمن اظهار علاقه بسیار خود به قرآن کریم گفت که در یک ماه رمضان کل قرآن کریم را خوانده است.

به گزارش پارسینه پلاس، ویل اسمیت، هنرپیشه مشهور هالیوود در گفت‌وگویی، ضمن اظهار علاقه بسیار خود به قرآن کریم گفت: در یک ماه رمضان کل قرآن کریم را خوانده و از ذکر فراوان نام حضرت موسی و داستان‌های او در آن تعجب کرده است.

این ستاره هالیوودی با حضور در پادکست بیگ تایم متعلق به عمرو ادیب روزنامه‌نگار مصری، گفت: دو سال پیش در ماه رمضان تمام قرآن را خواندم و از روشنی و وضوح آن شگفت‌زده شدم.

وی همچنین از علاقه خود به معنویت و خواندن کتب مقدس نیز سخن گفت و بیان کرد: دو سال سخت را پشت سر گذاشتم. این دوسال باعث شد، عمیقاً در خود تأمل کنم و در در آن دوران تمام کتب آسمانی از جمله قرآن کریم را مطالعه کردم. این دو سال دوران جستجوی معنویت در زندگی ‌ام بود، دوره‌ای از حیات من که می‌خواستم تا آنجا که ممکن است، مهر دیگران را در قلب خود بپرورم.

ویل اسمیت درباره جزئیات دلبستگی خود به قرآن گفت: قرآن بسیار واضح است و مطالب در آن بسیار روشن است و برای انسان بسیار سخت است که بعد از خواندن آن دچار سوء تفاهم شود.

وی سپس به تأثیر داستان حضرت موسی (ع) بر او پرداخت و تصریح کرد: از ذکر فراون نام حضرت موسی و قصه‌های آن حضرت در قرآن کریم تعجب کردم.

این هنرپیشه مشهور آمریکایی درباره ارتباط میان کتب آسمانی نیز گفت: من با مطالعه قرآن دریافتم روایت در کتب آسمانی یکی است، از تورات تا انجیل و قرآن این روایت قطع نشده است.

اسمیت در ادامه افزود: از درک این حقیقت بسیار خرسندم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا