پاسخ ایرج طهماسب به پیامهایی که این روزها دریافت میکند

ایرج طهماسب که به تازگی برادرش ناصر طهماسب را از دست داده است پیامی خطاب به طرفدارانش منتشر کرد.

به گزارش پارسینه پلاس، مراسم ختم و بزرگداشت مرحوم ناصر طهماسب صدای ماندگار دوبله سه‌ شنبه ۵ دی با حضور خانواده، نزدیکان و جمعی از اهالی دوبله و هنرمندان در سومین روز درگذشت این هنرمند برگزار شد.ایرج طهماسب خالق کلاه قرمزی و برادر، زنده یاد ناصر طهماسب صدای ماندگار کشورمان به تمام پیام هایی که بعد از فوت برادرش دریافت کرد، در قالب انتشار یک استوری پاسخ گفت.

ایرج طهماسب

پس از درگذشت مرحوم ناصرطهماسب دوبلور و گوینده برجسته کشورمان موجی از ابراز همدردی و تسلیت به برادر ایشان، ایرج طهماسب و گاهی هجمه در فضای مجازی به راه افتاد،ایرج طهماسب مجری و کارگردان برنامه مهمونی در قالب یک استوری به پیام های دریافتی از فوت برادرش واکنش نشان داد و نوشت:

هوالباقی

ازهمه عزیزان و همکاران و دوستان محترمی که

با ارسال پیام همدردی، در دوران غمبار از دست

دادن برادرم مرا همراهی و تسلی خاطر بوده اند.

سپاسگزارم

آرزومندم بتوانم مهر شما را جبران نمایم.

دوستدار شما ایرج طهماسب

ایرج طهماسب

فوت ناگهانی ناصر طهماسب دوبلور، برادر ایرج طهماسب

ناصر طهماسب، جمعه، اول دی ماه بر اثر سکته مغزی در سن ۸۴ سالگی درگذشت و پیکرش در سکوت خبری شنبه دوم دی ماه ۱۴۰۲ با حضور اعضای خانواده در قطعه ۲۵۰ بهشت‌ زهرا به خاک سپرده شد. فرزند این صدای ماندگار دلیل این اتفاق را احترام به خواسته پدر عنوان کرد.

ناصر طهماسب، دوبلور و گوینده و بازیگر متولد ۲۴ آذر ۱۳۱۸ در تهران بود، صدای او در سریال هزار دستان، سریال ارتش سری، کارتون یوگی، محمد رسول‌الله و…بسیار مورد توجه قرار گرفت. زنده یاد ناصر طهماسب بازی در فیلم هایی مانند مرگ تدریجی یک رویا، سریال کلانتر ۳،من مادر هستم را نیز تجربه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا