پست احساسی رضا کیانیان برای آتیلا پسیانی

رضا کیانیان، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با انتشار تصاویری از همسر و فرزندان آتیلا پسیانی، دلنوشته تلخی به یاد این هنرمند فقید سینمای ایران منتشر کرد.

به گزارش پارسینه پلاس، رضا کیانیان نوشت:

هفته ای که گذشت هفته ی آتیلا بود. ظهر جمعه گذشته خبر را دیدم و امروز که جمعه بود، دیگر خبری از آتیلا نیست. زندگی همین است.

از زمانی که خبر آمد که در خواب رفته است .. تا خانه ی ستاره که همه می گریستیم .. تا رفتن ستاره برای آوردنش اش .. تا ستاره که با تابوت اش  آمد.. تا در فرودگاه به زمین ایران نشست.. تا مراسم بدرقه اش جلوی تالار وحدت.. تا دیروز که به خاک سپرده شد… زمان را نفهمیدم.  اما امروز کمی به خودم آمدم. بله دیگر آتیلا نیست. اما اگر بود حتما می گفت. این کار ها چیه؟ برید دنبال کار اصلی تون. کار اصلی.

کار تئاتر .  برید رو صحنه. کلی کار دارید. و من به او خواهم گفت ما از کارمان دست نکشیده ایم. داریم کار می کنیم. روی صحنه ایم. به یاد تو سخت تر و بیشتر کار خواهیم کرد. کنار نمی کشیم. راهش را پیدا می کنیم. با هر مشکلی روبه رو خواهیم شد. می ایستیم و کار می کنیم. هنوز صدای تو در راهرو های تئاتر شهر می پیچد. با تحکم برای شروع اجرا و با خنده ها یت پس از اجرا… مطمئن باش ما کار می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا