پست عاشقانه داریوش برای زنده یاد فرامرز اصلانی

داریوش اقبالی، دوست و همکار فرامرز اصلانی بعد از فوت این خواننده قدیمی، با انتشار یک ویدئو یاد او را گرامی داشت.

به گزارش پارسینه پلاس، فرامرز عزیزم. رفتنت باورکردنی نیست. آرام و عاشقانه زیستی و آرام و عاشقانه جان سپردی. پس تو هرگز نمیروی، همیشگی هستی، از دیروز تا هنوز… سفرت خوش انسان شریف و دوست مهربانم. داریوش

۱۸ دیدگاه

 1. الهی درپناه امام رضاسلامت باشی آقای داریوش اقبالیکور چشمشون کرگوشش هاشون فلج کمرهاشون، لال زبونشون که به شماهاعزیزان دور از وطن حتی اخم کنند

  1. چرا ای انسان نادان آیا به تو آزاری رسانده بودن تا کی بغض و کینه آخه تا کی.. انسان باش انسان زندگی کن و انسان بمیریم

  2. عجججججججب !!
   سعی کن به خودت احترام بزاری تا دیگران برات احترام قائل بشن .
   هر کسی که دستش از دنیا کوتاه شد قطعا به خدا نزدیک شد .
   پس هر کسی خود داند و اعمال خود

  3. احمقهایی مثل تو فکر میکنید کی هستید که اینچنین راحت قضاوت میکنید کی به جهنم و کی به بهشت میره؟ انگلهای پاچه خواری هستید که نه از معنای واقعی دین ، و نه از انسان بودن چیزی فهمیدین و نه از ثواب و گناه ! حتی شعور اونو ندارین که حرمت مرده ای رو نگهدارین و یا به احترام دوستدارانش ادب رو رعایت کنی! شما دقیقا همون خرهایی هستید که به یک مشت فرصت طلب سواری میدین و اونا رو بمقصود میرسونید کارشما فقط سواری دادن و بس!

 2. 🔹خبر تکان‌دهنده‌ای که الجزیره مخابره کرده را شاید شنیده‌اید: صهیونیستها در مجتمع الشفاء بعد از تجاوز به تعدادی از زنان، آنها را به شهادت رساندند!!!

  🔹از آن خبرهاست که اگر جهان اسلام بشنود و از غصه بمیرد رواست.

  🔹هرکس آنچه در توان دارد را باید به صحنه بیاورد؛ مهمترینش به میدان آوردن مردم در کل دنیاست؛ موضوعی که چند صباحی است خیال صهیونیستها از آن، بواسطه‌ استیلای رسانه‌ایشان، جمع شده و از آن اجتماعات بزرگ در دنیا کاسته شده است.

  🔹خداوندا تو شاهدی که جهان عرب که روزگاری به حمیّت و غیرت خود می‌نازید، به واسطه‌ی برخی حکام بی‌غیرت و مزدورش اینچنین به خفت و خواری تن داده است که چنین غمها و جنایات بزرگی را می‌بیند و آنچه باید بکند را انجام نمی‌دهد!

  🔹خداوندا تو شاهدی که اردوغانها و ‌علی‌اف‌ها که پس پرده بخشی از مایحتاج ضروری صهیونیستها را از انرژی تا … تغذیه می‌کنند در این جنایات و توحش شریکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا