پسر عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا مدل شد

عکسی از پسر فریبرز عرب نیا با استایل مدلینگ در ایتالیا در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش پارسینه پلاس،  عکسی از پسر فریبرز عرب نیا با استایل مدلینگ در ایتالیا در فضای مجازی منتشر شد. فریبرز عرب نیا در سال ۱۳۶۰ موفق به اخذ مدرک دیپلم ریاضی فیزیک شد. فریبرز عرب نیا پس از طی کردن دوره خدمت سربازی در سال ۱۳۶۴ به ترکیه رفت و در دانشگاه خاورمیانه آنکارا مشغول به تحصیل رشته مدیریت شد، اما آن را نیمه تمام رها کرد و به ایران بازگشت، فریبرز عرب نیا پس از بازگشت از ترکیه به رشته مورد علاقه اش پرداخت و پس از گذراندن تحصیلات دانشگاهی و دوره های تخصصی تئاتر و سینما به شکل حرفه ای وارد کار شد و تئاتر را در کانون تئاتر تجربی زیر نظر استاد حمید سمندریان و سینما را در دوره ای دو ساله در مجتمع آموزشی سینما تحصیل کرد.

 

فریبرز عرب نیا

 

شغل فریبرز عرب نیا در کانادا

فریبرز عرب نیا که مدتی است در کانادا زندگی می کند. مدتی قبل با انتشار پستی کارابران را با افشای شغلش در آنجا متعجب کرد و بدون خجالت منبع درآمد زندگی اش را در خارج اعلام کرد.

فریبرز عرب نیا اعلام کرد که از ایران ارز خارج نکرده است. مخارج زندگی اش در کانادا را از طریق کار کردن تامین می کند. او گفت که در کانادا به شغلی غیر هنری و انسان دوستانه مشغول است.

فریبرز عرب نیا گفت: من راننده بیماران هستم و آنها را جا به جا می کنم. با شنیدن این شغل کاربران فضای مجازی بسیار متعجب شدند. اما این آقای بازیگر با افتخار از شغلش صحبت کرد و این کار را یک حرکت انسان دوستانه دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا