پیرترین فارغ التحصیل دنیا را در ۹۵ سالگی ببینید+ عکس

مسن‌ترین فارغ‌التحصیل این روزها در انگلیس موفق به دریافت مدرک فوق لیسانس خود شد.

به گزارش پارسینه پلاس،  دیوید مارجوت مسن‌ترین فارغ التحصیل دانشگاهی از انگلیس مقطع فوق لیسانس خود را در سال ۹۵ به پایان رساند.

داستان ادامه تحصیل و امید او به آینده از این قرار است که او پس از فوت همسرش، وقتی دید تنها شده، تصمیم گرفت به تحصیل در دانشگاه ادامه دهد تا بدین ترتیب به مسن‌ترین فارغ التحصیل دانشگاه کینگستون تبدیل شود.

یک نکته جالب راجع به سن او این است که در زمانی که دیوید مارجوت بازنشسته شده بود، بیشتر دانشجویان هم دوره او حتی هنوز متولد هم نشده بودند.

مدرسه

او که قبلاً به عنوان یک روانپزشک فعالیت داشته، ۳۰ سال حقوق بازنشستگی دریافت کرده است و در نهایت تصمیم گرفت مجددا در این سن و سال وارد دانشگاه شود و در مقطع فوق لیسانس در رشته فلسفه مدرن اروپا تحصیل کند.

مارجوت هفته گذشته، در کنار دانشجویانی که ۷۰ سال از او کوچک‌تر بودند، مدرک فوق لیسانس خود را از دانشگاه کینگستون دریافت کرد و با این کار، مسن‌ترین فارغ‌التحصیل این دانشگاه شد.

او در جشن فارغ‌التحصیلی با همراهی پسر و دامادش حضور یافت و در میان تشویق حاضرین مدرک خود را دریافت کرد و در مورد ادامه تحصیل دوباره خود گفت: من فکر می‌کنم مهم است که همیشه خود را به چالش بکشید، حتی وقتی که سن شما افزایش می‌یابد.

منبع: ساعد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا