چهره بدون آرایش و فیلتر سارا نیکای پایتخت + عکس

سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران سریال پایتخت عکسهای بسیار عجیب و جالبی از خود منتشر کرده اند که طرفدارانشان را متعجب کردند.

به گزارش سبک ایده آل، بعد از استقبال شما کاربران از مطلب تصاویر دیدنی از چهره بدون آرایش بازیگران و درخواست برای انتشار تصاویر بیشتر مشابه از یک سو و داغی بحث بودن یا نبودن سارا نیکا در پایتخت جدید از سوی دیگر، ترجیح را به این سمت برد تا این بخش را به عکسهایی از این بازیگران سابق سریال پایتخت که در پشت صحنه این سریال، همینطور در مراسم تجلیل از عوامل سریال پایتخت گرفته شده اند، اختصاص دهیم.

 

سارا و نیکا

سارا و نیکا در پشت صحنه سریال پایتخت

سارا و نیکا پایتخت

سارا و نیکا فرقانی اصل، دو خواهر بازیگر، در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران متولد شدند و در حال حاضر در کشور سوئد زندگی می‌کنند. نیکا ۱ دقیقه دیرتر از سارا متولد شده است و خواهر کوچکتر محسوب می شود.

بازیگران پایتخت

سارا و نیکا پایتخت بدون گریم

اولین تجربه بازیگری هنری سارا و نیکا به سریال “دوباره زندگی” به کارگردانی نادر مقدس، به سال ۱۳۸۴ برمی‌گردد. در این سریال سارا نیکای پایتخت که آن زمان تنها ۸ ماه سن داشتند، نقش دو خواهری را بازی میکردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند. یکی از آن‌ها در خانواده‌ای ثروتمند و دیگری در خانواده‌ای مذهبی بزرگ شده بود.

lkfu: klkh;

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا