چهره ترسیده امیر تتلو هنگام تحویل به پلیس ایران+ ویدئو

ویدئویی عجیب از امیر تتلو هنگام تحویل به پلیس ایران منتشر شد.

به گزارش پارسینه پلاس، چهره ترسیده امیر تتلو هنگام تحویل به پلیس ایران را در ادامه مشاهده می کنید.

حرف های مادر تتلو بعد بازگشت پسرش به ایران

چندروی است خبر بازگشت امیر تتلو به ایران پیچیده است. ابتدا خواهر تتلو از عدم موفقیت او برای بازگشت خوشحال شد و حالا مادرش پستی دردناک منتشر کرد.

فریده واثق نوشت: خدا بود من بودم در کوچه پس کوچه های پایین شهر در محله ای که زنها جلوی در باقالی و سبزی پاک می‌کردند و پشت سر هر که رد میشد حرف می‌زدند.

فریده که آنوقت‌ها نامش مریم بود باید از کوچه رد میشد تا به محل کارش آنطرف اتوبان می‌رفت و برمی‌گشت.

روزی خانمی از اهالی کوچه جلوی من را گرفت گفت میبینم که خیلی در زندگیت زحمت میکشی یه چیزی میگم تو رو خدا قسم بخور که ناراحت نشی نگاش کردم گفتم بگو.

به من تهمت زد و سرم گیج رفت افتادم زمین دلم شکست شاید مردم. چون زن پاکی بودم بودم بودم بارها از این نامردمی ها شنیدم چون زنی بودم که میخواست سه تا بچشو زیر بالو پرش حفظ کنه.

اما آهییی کشیدم تا عمق سلولهایم خواستم از آن محله نفرین شده نقل مکان کنم کامیون برای اسباب کشی آماده شد مردم همان محل دنبال ماشین می‌دویدند و اشک میریختند و حلالیت میطلبیدند.

گفتم خدایا این قوم را به تو میسپارم تو شاهد بودی که بامن چه کردند.

چند سالی گذشت روزی از آنجا رد میشدم با اتومبیلم رفتم داخل کوچه و یکی از اهالی تعریف می‌کرد که فلانی سرطان گرفت اون یکی پسر جوونش مرد یکی دختر جوونش مرد یکی فلان شد.

بغض گلومو فشار داد نشستم تو ماشین دور شدم و زار زار گریه کردم و گفتم پروردگارم تو آگاهی بیداری و شنوا امروز صبح همان حس و حال تکرار شد.

مراقب آه فریده که دوباره مریم شده باشید.میبینم برای اینکه پیجهای کثیفتون دیده شه امیر تتلو رو هر جوری که برداشت کردی نشون دادی به خدای جهانیان قسم نتیجشو بزودی میخوری.

آآآخ از مردمان بی عشق که با امیرم چه کردند و به من چه ها که نگفتند قضاوت قضاوت و قضاوت وقتی شرمنده شدی از قضاوت دیگه کار از کار گذشته تمام.

برای قلب تیره و زمختتون نرمی و لطافت و پاکی و جریان عشق و معرفت و نور الهی خواستارم.

منبع: همشهری آنلاین

۲ دیدگاه

  1. ای مریم مقدس ما را هم دعا کن. وقتی پسرت دخترهای مردمو به زور بهشون تجاوز میکرد چرا نمیگفتی خودت خواهر داری؟ همین اتفاقها واسه خواهرش بیشتر افتاده شک نکن. این بهش میگن کارما. انشالله اعدامش هم میبینیم. تو هم برو به پاکی جوونیهات فکرکن ای کلک

  2. عجب موجود پاک و مقدسیه این امیر تتلو بدون مصرف گل هیچ وقت روی سن کنسرت نرفت و مدام ذکر فحش های رکیک ورد زبانش بود و چه بلاهایی که سر دختران و زنان ساده لوح ایرانی که نیاورد نمونش سحر قریشی که به سرنوشتش با ماژیک قرمز خط بطلان کشید واقعأ حیفه چنین موجودی رو ناراحت کنید وپشت سرش حرف بزنید در خود ترکیه بدجوری بین مردم محبوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا