ژیلا صادقی خیانت همسرش را بخشید؟ / جنجال جدید زندگی زناشویی مجری صداوسیما + عکس

اینستاگرام ژیلا صادقی با انتشار استوری جنجالی به روز شده است. او در پاسخ به این سوال که خیانت همسرش را بخشیده یا نه نوشته است: من از شما سوال می پرسم اگر یک یا چند انگل به بهانه تبلیغات وارد زندگی شما شوند و حتی برای پول هم بگیرن و به خیال خودشون برنامه کنند با همسر شما ارتباط برقرار کنند و برن تو کاهدون و نقششون لو بره اینجا شوهر شما مقصره؟! یا اون انگلاایی که آویزون شوهر مردم ورشکار میشن

ژیلا صادقی خیانت همسرش را بخشید؟

ژیلا صادقی خیانت همسرش را بخشید؟ / جنجال جدید زندگی زناشویی مجری صداوسیما + عکس

همسر ژیلا صادقی کیست؟

ژیلا صادقی که در سن ۴۳ سالگی با محسن رجبی ازدواج کرد. محسن رجبی همسر ژیلا صادقی کارمند ساده ای بوده است که هم اکنون رستوران دارد.

بیوگرافی ژیلا صادقی

ژیلا صادقی در ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. او دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. صادقی قبل از آغاز گویندگی در واحد دوبلاژ ، در آموزش و پرورش تدریس می کرد و در سال ۱۳۷۰ در تست تلویزیون قبول شد اما پس از وقفه ای ، از سال ۱۳۷۸ به عنوان مجری مقابل دوربین رفت و در طول این سال ها بازی در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم را هم تجربه کرده است.

ژیلا صادقی ورزش سوارکاری را دوست دارد و علاوه بر گذراندن دوره های تیر و کمان ، کلاس های غواصی را هم گذرانده است. او به غیر از بهره مندی از هنر هفتم از هنرهای تجسمی نیز بی بهره نیست و دوره فوق ممتاز خطاطی را گذرانده و به هنر تذهیب نیز همت گمارده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا