کاربران ایرانی ایلان ماسک را سوژه کردند

انتشار توئیتی از ایلان ماسک درباره محدودیت جدید برای کاربران توئیتر حسابی خبرساز شده تا آنجا که خلاقیت کاربران ایرانی توئیتر را به دنبال داشته و با وی شوخی کرده‌اند.

به گزارش سبک ایده‌آل، انتشار توئیتی از ایلان ماسک درباره محدودیت جدید برای کاربران توئیتر حسابی خبرساز شده تا آنجا که خلاقیت کاربران ایرانی توئیتر را به دنبال داشته و با وی شوخی کرده‌اند.

ماجرا چی بود؟

ماجرا از آنجا آغاز شد که براساس توییت ایلان ماسک، حساب‌های تأییدنشده یا عادی تو‌ییتر روزانه فقط می‌توانند ۶۰۰ پست را مشاهده کنند و این میزان برای حساب‌های تأییدنشده «جدید» ۳۰۰ پست در روز است.

کاربرانی که هزینه سرویس توییتر بلو را پرداخت کرده‌اند و تیک آبی دارند، قادر خواهند بود تا ۶۰۰۰ پست در روز را مشاهده کنند!

در توییت ماسک گفته شده بود که توییتر به‌ منظور رسیدگی به مشکل استخراج داده‌های کاربران و دستکاری سیستم توییتر، این محدودیت‌های موقت را تعیین کرده است که احتمالاً به پیشرفت فناوری هوش مصنوعی اشاره دارد.

ساعاتی پس از انتشار این خبر جنجالی حوزه فناوری، ایلان ماسک که اعلام کرده بود برای جلوگیری از دیتااسکرپینگ گسترده به صورت موقت محدودیت‌هایی برای کاربران اعمال کرده در توییتی معنادار نوشت: «از خلسه‌ای عمیق برخاسته‌ای، برای دیدن دوستان و بستگان از تلفن فاصله بگیر.»!

حالا کاربران ایرانی با انتشار تصویری طنزگونه با ایلان ماسک شوخی کرده اند که در فضای مجازی پربازدید شده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا