کارلوس کیروش به پرسپولیس برمی گردد؟

شایعات نقل و انتقالاتی تیم‌های بزرگ ایران این روزها داغ‌تر از قبل دنبال می‌شود.

به گزارش پارسینه پلاس، بعد از جدایی محتمل اوسمار لوس ویه را از تیم فوتبال پرسپولیس، مدیران برنامه و ایجنت‌ها پیشنهادات زیادی به مدیران باشگاه برای جذب سرمربیان مد نظر دارند و گفته می‌شود تیم فوتبال پرسپولیس حدود ۳ گزینه جدی برای هدایت این تیم در نظر دارد.

بزرگترین شایعه این روز‌های فضای مجازی پیشنهاد یک ایجنت برای مذاکره با کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال برای هدایت قرمز‌های پایتخت است.

کارلوس کی روش بعد از جدایی از قطر اکنون مشغول فعالیت نیست و در روز‌های اخیر بیشتر استراحت کرده است هر چند طبق روال همیشه پیشنهاد‌هایی از قاره آفریقا دریافت کرده است، اما حضور او در پرسپولیس شاید از بزرگترین شایعات این روز‌ها محسوب شود.

علی دایی دیگر گزینه رضا درویش است و دراگان اسکوچیچ از دیگر افراد به نیمکت پرسپولیس نزدیکتر است.

اسکوچیچ شناخت کافی از بازیکنان ایرانی دارد و مایل است فوتبال خود را در این کشور ادامه دهد، اما شاید حواشی برخی دلال‌ها و مدیر برنامه‌های اطراف این بازیکن یکی از دلایل تردید مدیران پرسپولیس برای جذب این سرمربی است.

باید دید ماجرای کی روش در حد پیشنهاد است یا با خود این سر مربی نیز در این مورد مشورت شده است، اما باشگاه پرسپولیس و فرد خاصی هنوز این پیشنهاد را تایید نکرده است.

البته گفته می‌شود مذاکرات پرسپولیس با والتر ماتزاری سرمربی فصل گذشته ناپولی نیز در جریان است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا