کتک خوردن “بریتنی اسپیرز” از بادیگارد آقای بسکتبالیست!

بریتنی اسپیرز پس از سیلی خوردن توسط گارد امنیتی ویکتور ویمبانیاما، بسکتبالیست موفق، به پلیس شکایت کرده است.

به گزارش سبک ایده آل،  بریتنی اسپیرز خانم خواننده مشهور آمریکایی به طور اشتباهی توسط گارد امنیتی ویکتور ویمبانیاما کتک خورده است!

بادیگارد ویکتور ویمبانیاما در لاس وگاس به صورت بریتنی اسپیرز سیلی است! گفته می شود که بریتنی اسپیرز پس از این اتفاق به پلیس شکایت کرده است.

خانم خواننده ۴۱ ساله چهارشنبه شب توسط یکی از اعضای محافظان ویکتور ویمبانیاما بازیکن تیم سن آنتونیو کتک خورده است! ادعا می‌شود که یکی از اعضای تیم محافظتی ویکتور ویمبانیاما به ستاره پاپ در Catch حمله کرده است. این یک مکان مشهور برای گردهمایی ستارگان و افراد مشهور در هتل آریا در لاس وگاس است.

اسپیرز یکی از طرفداران این بازیکن بسکتبال بوده است که به سراغ او رفت تا با هم عکس بگیرند. ظاهراً بریتنی اسپیرز به شانه این ستاره بسکتبال ضربه‌ای می‌زند تا توجه او را جلب کند.

این جایی است که یکی از بادیگاردهای ویمبانیاما سیلی محکمی به صورت بریتنی اسپیرز زده است. ”

بر اساس گزارش‌ها بریتنی از شدت این ضربه بر روی زمین افتاد و عینک او از صورتش افتاد. پس از این اتفاق خانم خواننده به میز خود بازگشت، جایی که پیش از عذرخواهی نیروهای امنیتی، به مراقبت از خود پرداخت.

به نظر می‌رسد این آقای بادیگرد در معذرت خواهی خود به خانم سوپراستار موسیقی گفت: «شما متوجه هستید که وقتی طرفداران به سمت یک ستاره حجوم می‌برند چه وضعیتی است.»

بریتنی اسپیرز و بازیکن بسکتبال 149 ساله ویکتور ویمبانیاما

شکایت بریتنی اسپیرز از آقای بادیگارد!

با این حال، اسپیرز این اتفاق را به پلیس گزارش کرد. تحقیقات پلیس درباره این حادثه آغاز شده است. این پرونده به عنوان یک پرونده جنایی بررسی نخواهد شد.

زیرا طبق گزارش‌ها مشخص شده است که این آقای محافظ تنها در تلاش برای دفاع از ستاره ورزش بوده و فصد آسیب رساندن به بریتنی را نداشته است. گفته می‌شود زمانی که این آقای بادیگارد به بریتنی سیلی زد نمی‌داسنت او کیست.

سام اصغری، همسر این خواننده به همراه دو نفر دیگر در محل این حادثه حضور داشتند.

اسپیرز اخیراً به مناسبت چهارم ژوئیه در شبکه‌های اجتماعی پست گذاشته بود. به گزارش وقت صبح این خواننده و همسرش هر دو به مناسبت روز استقلال آمریکا در شبکه‌های اجتماعی فعال بودند.

همسر او، سام اصغری بازیگر ایرانی الاصل نیز به مناسبت این روز ادای احترامی بسیار تاثیرگذارتر نوشت.

او در استوری‌های اینستاگرام خود پیامی درباره آزادی نوشت و گفت امیدوار است دیگران نیز به آزادی‌ای که او در کودکی به دنبالش بود دست یابند.

ویمبانیاما برای بازی برای تیم اسپرز در اوایل این ماه انتخاب شد.

این بازیکن ۱۹ ساله در لیگ تابستانی ۲K24 که ۷ ژوئیه آغاز می‌شود، در تیم لیگ تابستانی اسپرز در لاس وگاس حضور خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا