کدام بازیگر سریال Game of Thrones ثروتمند تر است

با ثروتمندترین بازیگران سریال Game of Thrones آشنا شوید

اگرچه ساخت سریال Game of Thrones فوق‌العاده هزینه بر بود، اما HBO قطعا سود خوبی از آن به دست آورد. اما بازیگران اصلی این سریال چقدر سود کرده اند؟ برای پاسخ به این سوال فهرستی از ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones را گردآوری کرده ایم.

ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones

برای بسیاری از بازیگران، Game of Thrones به سکوی پرتابی برای پیشرفت در حرفه بازیگری آنها تبدیل شد و عملاً آنها را یک شبه به سوپراستار تبدیل کرد. برخی دیگر از بازیگران اصلی این سریال، پیش از بازی در Game of Thrones، به شهرت رسیده بودند. اما همه آن‌ها از این سریال، درآمد زیادی کسب کردند؛ بازیگران اصلی در فصل‌های آخر به ازای هر قسمت ۱ میلیون دلار دستمزد می‌گرفتند.

آیا خاندان لنیسترها در دنیای واقعی هم به اندازه‌ی جهان این سریال، ثروتمند هستند؟

۵. لنا هیدی – ۱۲ میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones

لنا هیدی یکی از نقش های اصلی این سریال را بازی کرد و اکثر بینندگان، او را با نام سرسی لنیستر می شناسند. شخصیت او کسی بود که طرفداران سریال یا دوستش دارند یا از او متنفرند و هیچ حد وسطی وجود ندارد.

۴. کیت هرینگتون – ۱۴ میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones

حرفه بازیگری کیت هرینگتون با بازی او در نقش جان اسنو شروع شد. برای یک بازیگر جوان بریتانیایی، ایفای نقش شخصیت اصلی در سریالی با چنین مقیاسی شانس بزرگی بود. او تقریباً بلافاصله به شخصیت محبوب سریال تبدیل شد که برای کیت، شهرت و پول به ارمغان آورد.

۳. نیکولای کاستر والدو – ۱۶ میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones

یکی دیگر از لنیسترهای لیست ما، نیکولای کاستر والدو است که با بازی در سریال Game of Thrones به شهرت رسید. البته او قبل از این سریال هم، در آثار دیگری بازی کرده بود. جیمی لنیستر با بازی او، یکی از بحث برانگیزترین و مبهم ترین شخصیت های این سریال بود که والدو با درخشش بسیار او را به تصویر کشید.

۲. امیلیا کلارک و شان بین – ۲۰ میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones

رتبه دوم به طور مشترک به امیلیا کلارک و شان بین می رسد. برای شان، بازی در نقش ند استارک چیزی را تغییر نداد، زیرا او قبلاً مشهور بود، اما امیلیا به خاطر بازی در نقش دنریس تارگرین، به یک سوپراستار تبدیل شد.

۱. جیسون موموآ و پیتر دینکلیج – ۲۵ میلیون دلار

ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones

پیتر دینکلیج و جیسون موموآ در رتبه اول این رتبه بندی قرار می گیرند و بدون شک ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones هستند.

وضعیت آنها تقریباً مشابه وضعیت شان و امیلیا است؛ دینکلیج قبل از بازی در نقش تیریون لنیستر یک بازیگر شناخته شده بود، در حالی که حرفه موموآ به معنای واقعی کلمه پس از ایفای نقش کال دروگو آغاز شد.

ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones

با توجه به اینکه نیمی از بازیگرانی که دو جایگاه اول را به دست آورده اند قبل از بازی در Game of Thrones معروف بوده اند، می توان گفت که بزرگترین پیشرفت حرفه ای برای جیسون موموآ و امیلیا کلارک اتفاق افتاد که نقش زن و شوهر را بازی کردند و بعد از سریال بهترین دوستان یکدیگر هم شدند.

ثروتمندترین بازیگران Game of Thrones
به این ترتیب، لنیسترها هنوز هم ثروتمندترین خاندان Game of Thrones هستند، زیرا مجموع ثروت سرسی، جیمی و تیریون (لنا هیدی، نیکولای کاستر والدو و پیتر دینکلیج) بالغ بر ۵۰ میلیون دلار است.

با این وجود اگر پدر لنیسترها، یعنی چارلز دنس ۱۰ میلیون دلار خودش را به ثروت آنها اضافه می کرد، این خاندان واقعاً قدرتمند می شدند.

منبع
روزیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا