کشف جسد دختر ۱۶ ساله ای که به دست پدرش به قتل رسید!

بعد از گذشت ۴ ماه، جسد «هایده ...» دختر ۱۶ ساله اهل شهرستان ربط در داخل سد سردشت حین تخلیه آب توسط شهروندان پیدا شد. با پیدا شدن جسد ، ابعاد دردناک قتل فجیع او با دستگیری پدر وی بیش از پیش نمایان شد.

به گزارش پارسینه پلاس به نقل از میزان، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌ غربی گفت: در پی کشف جسد یک دختر جوان در سد شهرستان سردشت، تحقیقات قضایی درباره موضوع در دستور کار دادسرای سردشت قرار گرفت.

وی افزود: پدر مرحومه احضار و در بازجویی‌های اولیه به ارتکاب قتل اقرار و علت و انگیزه قتل را عنوان کرد. قاتل با تفهیم اتهام قتل عمدی با قرار بازپرس بازداشت و روانه زندان شد.
وی اضافه کرد: این حادثه ناگوار به علت اختلافات خانوادگی بوده است. برای کشف حقیقت، تمام اقدامات علمی و فنی قضایی به دستور بازپرس و دادستان سردشت صادر شد. از جمله نمونه DNA مرحومه برداشت و جهت تکمیل تحقیقات به آزمایشگاه جنایی ارسال شد.

ابعاد بیشتر ماجرا

رسانه‌های محلی مدعی شدند: جسد این دختر در حالتی پیدا شد که یک بلوک سیمانی به پاهایش متصل بود. و دست، چشم و دهانش با چسب بسته شده بود.
هایده …. از خرداد ماه سال جاری، یعنی حدود چهار ماه پیش به یکباره ناپدید شد. خانواده وی پیش از این برای پنهان‌کاری درباره قتل، مدعی خروج دخترشان از ایران شدند.
پدر وی در حال حاضر بازداشت شده و گفته می‌شود که قتل دخترش را پذیرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا