تاثیر کفش در اعتماد به نفس افراد

بالا رفتن اعتماد به‌ نفس: یکی از دلایل مهم در فلسفه پوشیدن کفش پاشنه بلند در خانم‌ها، افزایش اعتماد به‌ نفس آن‌ ها است. به‌ ویژه در خانم‌هایی که به ظاهرشان خیلی اهمیت می‌ دهند.

به گزارش پارسینه پلاس؛ شاید درباره نقش عطر یا ساعت در اعتماد به نفس زیاد شنیده باشید، اکنون زمان بررسی تاثیر کفش بر بالابردن اطمینان شما به خودتان است! حتما همه ما دوست داریم فرد با اعتماد به نفسی باشیم ، واقعا مگر با اعتماد به نفس‌ ها چگونه دیده می شوند؟

با اعتماد به نفس‌ها سر خود را بالا می گیرند، با قامت راست و محکم راه می روند و متناسب می نشنیند.

اما سوال اینجاست که چگونه چنین ویژگی های ظاهری در این افراد ایجاد شده است؟

موضوعات بسیاری در بالابردن اعتماد به نفس افراد تاثیرگذار است و شاید مهم‌ترین آنها به نوع تربیت ، سیستم آموزشی، جایگاه اجتماعی و حتی قدرت اقتصادی افراد بازگردد که بسیاری از آنها اگر امروز بخواهیم شروع کنیم ممکن است در اختیار ما نباشد اما آنچه ما می‌توانیم در تغییر میزان اعتمادبه‌نفس برایش نقش آفرینی کنیم تمرین برای داشتن شهامت دیده‌شدن است.
قطعا ظاهر مناسب در بالابردن اعتماد به نفس تاثیر به‌سزایی دارد، شاید درباره حضور عطر یا ساعت در این‌باره زیاد شنیده باشید اما اکنون زمان بررسی تاثیر کفش بر بالابردن اعتماد به نفس است!

اهمیت کفش پاشنه بلند در روانشناسی

کفش نه تنها می تواند به راه رفتن ما استحکام بخشد بلکه حتی در نوع نشستن ما نقش‌آفرین است.
شما وقتی کفش مناسب، شکیل و در عین حال راحتی به پا داشته باشید قدم‌های بهتر و استوارتری برمی‌دارید که به شما جلوه یک فرد با اعتماد به نفس را می دهد … انگار که می داند در مسیر درستی قدم بر می دارید و از راه خود چی می خواهید!
در زمان نشستن نیز اگر کفش‌هایتان را دوست داشته باشید با آسودگی به صندلی یا مبل تکه خواهید داشت و حتی جرات خواهید کرد بدون نگرانی از دیده شدن کفش‌هایتان، پا بر روی پا بیاندازید!

مزایای کفش لژدار زنانه

کفش لژدار محکم‌تر و راحت‌تر از کفش پاشنه بلند معمولی است، زیرا سطح تماس بیشتری را با زمین برقرار می‌کند و به راه رفتن آسان و حفظ تعادل فرد کمک می‌کند.

همیشه به یاد داشته باشید کفش می‌تواند کم و کاستی‌های زیادی را برطرف کند.

اگر کوتاه بودن قد بر روی اعتماد به نفس‌تان تاثیر منفی گذاشته است اینجا هم کفش‌ها می توانند کمی به شما کمک کنند ، کفش‌هایی با لژ یا پاشنه مناسب انتخاب کنید به ویژه در مواجهه‌ی ایستاده در خود قدرت بیشتری احساس خواهید کرد!
هر چند در نهایت این درون زیبای شماست که باید جرات کنید آن را در معرض دید قرار دهید اما کفش پاشنه بلند به شما کمک می کنند تا حس بهتری از دیده شدن مثبت داشته باشید.

منبع: خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا