کنایه آتشین داریوش فرهنگ به مسئولین کشور

داریوش فرهنگ گفت: جلوی "فیلم" را می‌گیرند اما جلوی اختلاس را نمی‌گیرند.

به گزارش پارسینه پلاس، داریوش فرهنگ، کارگردان در گفت‌وگو با اکبر نبوی گفت: کار هنرمندان این است که سوال می‌کنند و کار مسئولان این است که پاسخ ندهند و این چیز بامزه‌ای است. واقعا نمی‌شود جلوی اختلاس را گرفت؟ بعد می‌آیند جلوی بعضی از کارهای ما را می‌گیرند که مثلا فلان نکته را گفته که تخریبی است یا جلوی فیلم را می‌گیرند اما جلوی اختلاس را نمی‌گیرند.

جلوی این همه نابلدی‌ها، بی‌مدیریتی‌ها و بی‌مسئولیتی را که افراد سر جای درست خودشان نیستند، نمی‌گیرند. به همین دلیل است که هنرمندان راه‌شان از سیاستمداران جداست. کدام هنرمند را در کجای جهان سراغ دارید که مبلغ جنگ و خونریزی و خشونت باشد؟

کدام هنرمند را سراغ دارید که نخواهد کار کند. چرا این همه اما و اگر و شاید داریم؟ همان‌طور که گفتم آیا تخریب افکار یا سلیقه‌های اختلاس، دزد، رشوه و دروغ تاثیرش جامعه را نابود می‌کند یا فیلمی که جلویش را می‌گیریم؟

 

۴ دیدگاه

  1. rostami.omid@421
    اجازه بارگزاری را با لوگوی خودتون بدین به نفع شماست .در اینستاگرام قابل استفاده نیست.

  2. آقای فرهنگ شما جز آخرین بازمانده گان هنرمندانی وبه این نتیجه می‌رسید در این کشور هیچ آینده وهنرنمایی نخواهی داشت

    1. آقای داریوش فرهنگ با عرض سلام.. جنابعالی تازه از خواب بیدارشدی. خماری چشمانت را باکمی آبگرم وووو پاک کن. شما خودت و بعضی از رفیقایت هم سر جا یتان نیستید . چرا که با خماری همه چیز را نمیبینی. خودت کجا بودی و به اینجا رسیدی،،..؟لطفا سرجایی بشین که هرگز بلند نشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا