کنسرت علیرضا قربانی ۱۴ تا ۲۱ اسفند با نوازندگان خانم در اصفهان برگزار می‌شود

با پیگیری شخص وزیر ارشاد، دقایقی پیش کنسرت «علیرضا قربانی» در اصفهان مجوز گرفت و این اجرا با حضور ارکستر کامل و نوازندگان خانم گروه 14 تا 21 اسفند در سالن سیتی سنتر اصفهان روی صحنه خواهد رفت.

ارشاد استان اصفهان موافقت رسمی خود را برای برگزاری این کنسرت دقایقی پیش اعلام کرده است و حالا با تایید اداره اماکن و استانداری اصفهان، در ساعات آینده بلیت فروشی این کنسرت آغاز خواهد شد.
به گزارش «بیلبورد»، حاشیه های لغو کنسرت علیرضا قربانی در اسفهان در ماه های اخیر تبعات گسترده ای را به خود گرفت و باعث شد واکنش های مختلفی نسبت به این رفتار غیرقانونی مدیران استانی اصفهان صورت پذیرد. محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد در یک گفتگوی ویدئویی نسبت به رفتار غیرقانونی مدیران استانی اصفهان اظهار نظر تندی داشت و گفت: «کسی حق ندارد قانون را معطل تفسیر خود کند. قانون روشن است و بحمدالله در آن جلسه این وفاق به صورت کامل بود و من با استانداران عزیزمان صحبت کردم و همه استانداران ان‌شاءالله پای این قانون هستند. ما در اجرای قانون، سلیقه نداریم و همه متعهد به قانون هستیم و الحمدلله این مورد وفاق است و بدون مشکل آن چیزی که مر و صراحت قانون است در موضوع اجراهای هنری و فرهنگی عمل خواهد شد.»
حالا با پیگیری وزارت ارشاد و شخص وزیر، مشکلات این کنسرت حل شده و ارکستر کامل با حضور نوازندگان خانم، علیرضا قربانی را در این اجرا همراهی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا