گردوخاک جواد عزتی در دو دقیقه آخر فصل دوم زخم کاری

بعد از پست اینستاگرامی محمدحسین مهدویان در تابستان امسال که نوشته بود مالک بلند شو! همه منتظر فصل دوم سریال زخم کاری با بازگشت مالک بودند.

به گزارش پارسینه پلاس، جواد عزتی دو سال قبل در فصل یک، ارائه فوق العاده ای از تغییرات ویژه یک پادوی حرف گوش کن تا رئیس خشن یک هلدینگ اقتصادی را به مخاطب هدیه داد و هم خودش را در قالب یک برند جدید بازیگری معرفی کرد و هم سریال ۱۵ قسمتی مهدویان را در ذهن مخاطب ماندگار کرد.

اما در فصل دو، آنطور که باید حضور نداشت و همین هم مخاطب را آزار داد و هم قصه را آنطور که باید پیش نبرد و توقعات را برآورده نکرد. با این حال، قسمت پایانی فصل دوم با بازگشت واقعی مالک همراه بود؛ او بالاخره از سایه خارج شد. مرگ میثم او را ظاهر کرد و همه فهمیدند که مالک کشته نشده است.

جواد عزتی در پایان بندی قسمت پایانی فصل دوم زخم کاری حدود دو دقیقه حضور دارد؛ یک بازگشت باشکوه و یک بازی بی نظیر…و البته آغاز یک بازی جدید!

او با راه رفتن‌ش، چشم‌هایش، اشک ریختنش و پایان متفاوت حضورش در قبرستان اولا بار دیگر قدرت بازیگری‌اش را به رخ مخاطب می کشاند و ثانیا نوید یک آغاز دوباره برای زخم کاری در فصل بعد را می‌دهد.

و البته که شخصیت مالک را نیز در ذهن مخاطب زنده می‌کند؛ یک فرد باهوش که به خوبی قاعده بازی را بلد است و پیش چشم همه از سمیرا عبور می کند و خود را به طلوعی می‌رساند…گویی می‌خوهد بگوید که بازی تازه شروع شد! بازی «زخم و خون»…برای یک انتقام تازه!

باید منتظر بمانیم و ببینیم «بازگشت» واقعی مالک فصل سوم زخم کاری را دوباره به اوج می‌رساند یا خیر.

منبع: خبرآنلاین

1 دیدگاه

  1. با سلام و خسته نباشی خدمت تمام زحمتکشان زخم کاری خصوصا آقای مرتضی امینی تبار عزیز با بازی قشنگشون و آقای جواد عزتی عزیز و بازی خانم رعنا آزادی عزیز دل که در تمام نقش هاشون درخشیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا