گشت و گذار همسر بهرام رادان در منطقه اعیان نشین لندن!

مینا مختاری همسر بهرام رادان تصاویری از خود در سفرش به لندن را منتشر کرده است.

مینا مختاری تعطیلاتش را در محله زیبای ناتینگ هیل لندن سپری کرد.

مینا مختاری همسر بهرام رادان در منطقه اعیان‌نشین لندن گشت زده بود.

عکس زیر بخشی از این محله زیبا را به تصویر کشیده است.

مینا مختاری همسر بهرام رادان در منطقه اعیان‌نشین لندن گشت زده است.

رادان به دنبال مجوز ساخت فیلم

در ماه‌های گذشته تعدادی تقاضا برای دریافت پروانه ساخت فیلم بلند داستانی به سازمان سینمایی ارائه شده. که در میان آن‌ها نام فیلمسازان مطرح و باسابقه هم دیده می‌شود؛ البته نه در مقام کارگردان بلکه بیشتر به عنوان تهیه‌کننده.

با نگاهی به درخواست‌های در نوبت برای گرفتن پروانه ساخت فیلم‌های سینمایی اسامی کارگردان‌هایی را می‌بینیم. که بعد از مدت‌ها متقاضی دریافت پروانه ساخت شده‌اند. ولی قرار است این بار تهیه‌کننده‌ی کارگردان‌هایی باشند که نام‌هایی جدید در سینما هستند. و شاید آن‌ها را بتوان نسل تازه فیلمسازان ایران دانست.

نسلی که بیشتر آن‌ها اولین تجربه کارگردانی خود را پشت سر خواهند گذاشت و باید دید روند کاری‌شان در آینده چطور ادامه پیدا خواهد کرد.

ابراهیمیان که در دهه ۹۰ فیلم‌های «آادت نمی‌کنیم»، «پیلوت» و «ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه» را ساخته بود. و سال قبل هم سریال «میدان سرخ» را در شبکه نمایش خانگی عرضه کرد. قصد دارد فیلمی را به تهیه‌کنندگی و کارگردانی خودش با نام «آبی غلیظ» بسازد و برای آن درخواست پروانه ساخت ثبت کرده است.

بهرام رادان که اخیرا به جز بازیگری وارد عرصه تهیه‌کنندگی هم شده، سومین فیلم خود را در مقام تهیه‌کننده با کاظم دانشی خواهد ساخت. تا پس از گرفتن مجوز، بار دیگر پس از ساخت فیلم «علف‌زار» با دانشی همکاری کند.

«علف‌زار» در حال حاضر سومین فیلم پرفروش سال ۱۴۰۱ است و فیلم جدید این دو هم «اردو بهشت» نام دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا