گوشه گیر ترین بازیگر هالیوود بر روی فرش قرمز در لندن!

«کیلیان مورفی» را شاید بتوان گوشه‌گیرترین هنرپیشه سینما نامید.

به گزارش سبک ایده آل، این بازیگر ایرلندی که در سال‌های اخیر بیشتر با سریال گانگستری پرطرفدارش، «پیکی بلایندرز»، شناخته شده است، فعالیت هنری‌اش را با موسیقی و خوانندگی آغاز کرد و هر چه شهرت بیشتری به دست آورد، بیشتر خود را از دید عموم پنهان کرد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح،مورفی در رسانه‌های اجتماعی حضور ندارد و با خانواده‌اش دور از هیاهوی لندن، در دوبلین ایرلند زندگی می‌کند.
او در رسانه‌های اجتماعی حضور ندارد و با خانواده‌اش دور از هیاهوی لندن، در دوبلین ایرلند زندگی می‌کند.

گوشه گیر ترین بازیگر هالیوود بر روی فرش قرمز در لندن!

بخش بزرگی از شهرت سینمایی مورفی مدیون همکاری او با سینماگر هم‌وطنش، کریستوفر نولان، است.

فرش قرمزهای نمایش «اوپنهایمر» کیلیان ایرلندی را از لاک خودش بیرون آورده و علاقه‌مندانش توانستند ظاهر جدید او را خارج از پرده سینما ببینند.

او در مراسم معرفی فیلم در لندن کت‌وشلوار سن لوران پوشیده شده بود با یک پیراهن شفاف و بدن‌نما همراه یک جفت چکمه وایات.

در اولین نمایش اوپنهایمر در پاریس، مورفی یک پیراهن قهوه‌ای روشن سفارشی پرادا و کراوات همرنگ به تن کرد که شبیه به لباس متحدالشکل تابستانی خاکی‌رنگ دوران جنگ جهانی دوم، بود.

بار دیگر هماهنگ با حال و هوای فیلم اوپنهایمر در طول یک روز بارانی تابستانی در میدان ترافالگار لندن، مورفی یک ژاکت کش‌باف پشمی نیکلسون را روی یک تی‌شرت ساده سفید پوشید.

او در سه‌گانه فیلم‌های ابرقهرمانی «شوالیه تاریکی» محصول ۲۰۰۵ – ۲۰۱۲ و فیلم حادثه‌ای علمی-تخیلی «سرآغاز»  محصول ۲۰۱۰ و فیلم جنگی «دانکرک»‌ محصول ۲۰۱۷ و نیز در آخرین فیلم این کارگردان با نام «اوپنهایمر»، نقش‌آفرینی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا