یحیی گل‌محمدی استعفا داد

یحیی گل محمدی از هدایت قرمزپوشان پایتخت کنار رفت.

به گزارش سبک ایده آل، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش مقابل مس رفسنجان ضمن اعلام استعفای خود از هدایت قرمزهای پایتخت گفت: قبل از هر چیز از هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند قدردانی می‌کنم. همچنین از میزبانی خوب رفسنجان هم تشکر می‌کنم. نتیجه بازی چیزی نبود که به دنبالش باشیم. توپ های زیادی برای هر دو تیم لو می رفت و بازی شکل خوبی نداشت. موقعیت های زیادی روی دروازه ما به وجود نیامد. شاید می توانستیم بازی را بهتر مدیریت کنیم و بازی راحت‌تری انجام می دادیم اما این طور نشد. تیم حریف هم برای جبران آمده بود و بازی پر فشاری انجام داد.

وی ادامه داد: از کمک داور اول بازی تشکر می کنم که بازی را زیباتر کرد. صحنه های مشکوکی روی دروازه هر دو تیم وجود داشت و تنها کسی که کمک کرد بازی زیبا شود کمک داور اول بود. تیم داوری در کل خوب بود و از آنها تشکر می کنم. نتیجه عادلانه بود.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: ما از شروع فصل مشکلات زیادی داشتیم. وضع قوانین جدید خیلی به این شرایط دامن زد. متاسفانه ما از این موضوع ضربه خوردیم. مصدومانی در لیگ داشتیم. امیری، ترابی، عالیشاه، پورعلی گنجی و … مصدوم بودند. تدارک خوبی از نظر تمرینات نداشتیم. اردوی خوبی نداشتیم. نیم فصل سختی داشتیم. هیچ نیم فصلی را به یاد ندارم این طور گذشته باشد.

وی افزود: نتوانستیم آن طور که باید آماده مسابقات باشیم. نیم فصل سختی داشتیم. در نقل و انتقالات آن طور که باید یار نگرفتیم و ضعیف عمل کردیم. جنگ‌های رسانه ای را باختیم. جنگ های بیرون زمین را از دست دادیم. تیم بزرگ مثل پرسپولیس باید تدارکات بهتر و آدمهای قویتری کنارش باشد تا رقابت کند. در کل فکر می‌کنم نیم فصل سختی داشتیم. ۳۰ امتیاز با این مشکلات گرفتیم که کار بزرگی بود. از بازیکنانم قدردانی می کنم. هر چه در توان داشتند گذاشتند.

گل محمدی خاطرنشان کرد: مشکلات مالی و امکاناتی داشتیم. با این شرایط من شخصا نمی‌توانم ادامه دهم. ۳ ماه قبل با پرسپولیس فسخ کردم اما حرکتی که باعث دلگرمی باشد را باشگاه انجام نداد. از اینجا از همه پرسپولیسی‌ها که من در این ۴ سال بودم تشکر می‌کنم. امیدوارم هر کسی که می آید موفق باشد.

منبع: جماران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا