یخ زدن سناتور آمریکایی درست وسط کنفرانس+فیلم

رهبر اقلیت سنا، بعدازظهر چهارشنبه در کنفرانس خبری هفتگی رهبری جمهوری خواهان به طور ناگهانی صحبت خود را متوقف کرد، به نظر می‌رسید که یخ زده است.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از فرارو، میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا، در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی جمهوری خواهان سنا در روز چهارشنبه، ظاهرا قادر به صحبت کردن نبود. جان باراسو، سناتور وایومینگ، که او نیز پزشک است، به میچ مک کانل نزدیک شد و به آرامی با او صحبت کرد و آن دو از تریبون دور شدند.

مک کانل ۸۱ ساله در حال صحبت در مورد پیشرفت سنا در مورد قانون مجوز دفاع ملی بود که صحبتش را متوقف کرد. باراسو از او پرسید: “خوبی، میچ؟” او پرسید که آیا رهبر جمهوری خواه می‌خواهد به دفتر خود بازگردد و به مک کانل کمک کرد تا از تریبون دور شود. پس از آن سناتور جان تون، دومین جمهوری خواه در سنا، مسئولیت کنفرانس مطبوعاتی را بر عهده گرفت.

زمانی که مک کانل مدت کوتاهی بعد بازگشت، خبرنگاران پرسیدند که چه اتفاقی افتاده است و آیا سکوت ناگهانی او در اظهاراتش مربوط به مصدومیتش در اوایل سال جاری بود که در اثر سقوط دچار ضربه مغزی شد.

جمهوری خواه ارشد سنا پاسخ داد: من خوبم. خبرنگاری پرسید: حالت خوب است؟ شما کاملاً می‌توانید کار خود را انجام دهید. مک کانل پاسخ داد: بله. وقتی از او پرسیدند چه احساسی دارد، دوباره پاسخ داد: من خوبم.

پس از این حادثه، باراسو گفت که به دفتر مک کانل بازگشته تا مطمئن شود که او خوب است، او معتقد است که مک کانل خوب است. باراسو گفت که پس از سقوط مک کانل نگرانی‌هایی دارد، اما رهبر اقلیت سنا همچنان به انجام کار ادامه می‌دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا