یک روش ساده برای از بین بردن تیرگی زیر چشم

یک متخصص طب سنتی گفت که مداومت در مصرف موضعی یک محصول لبنی می‌تواند باعث بهبود تیرگی زیر چشم شود.

به گزارش پارسینه پلاس، یک متخصص طب سنتی گفت که مداومت در مصرف موضعی یک محصول لبنی می‌تواند باعث بهبود تیرگی زیر چشم شود. این متخصص طب سنتی این محصول لبنی را شیر اعلام کرد و گفت: مداومت در مصرف موضعی شیر باعث بهبود تیرگی زیر چشم می‌شود. همچنین می‌توان مقداری شیر و نشاسته را برای درمان تیرگی زیر چشم با یک‌دیگر مخلوط کرد.

متخصص طب سنتی این محصول لبنی را شیر اعلام کرد و گفت: مداومت در مصرف موضعی شیر باعث بهبود تیرگی زیر چشم می‌شود. همچنین می‌توان مقداری شیر و نشاسته را برای درمان تیرگی زیر چشم با یک‌دیگر مخلوط کرد.

او با بیان این که کف دریا برای تیرگی‌های زیر چشم مفید است؛ ادامه داد: کف دریا، پودر قسمت آهکی از یک موجود دریایی است که به آن ماهی مرکب می‌گویند. کف دریا را می‌توان از عطاری‌ها تهیه و مقداری از آن را در شیر یا نشاسته اضافه کرده و برای تیرگی چشم و لکه‌بری استفاده کرد.

یک روش ساده برای از بین بردن سیاهی زیر چشم

این متخصص طب سنتی در خصوص پر پشتی مو سر و موی ابرو بیان کرد: روغن کندش، ترکیبات حنا و سدر برای پر پشتی مو و ابرو مفید هستند. ماساژ مواد نامبرده‌ بر روی موهای ابرو باعث خون‌رسانی بهتر در منطقه و پرپشتی می‌شود.

او با بیان این که ریزش ناگهانی ابرو احتمالا به دلیل کم کاری تیروئید است؛ ادامه داد: هموطنان بعد از مشاهده ریزش موی ناگهانی حتما آزمایش دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا