۸ نکته نهایی برای پوشیدن لباس های تمام مشکی برای آقایان

یکی از رنگ های پرطرفدار که همیشه مد است، رنگ مشکی است. این رنگ را می توانید با هر رنگی ست کنید، حتی می توانید لباس خود را سرتا پا مشکی انتخاب کنید.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از بیتوته، بدیهی است که همه ی ما رنگ مشکی و لباس های تمام مشکی را دوست داریم. کمدهای ما علاقه خاصی به این رنگ متملق نشان می دهند. البته، رنگ های دیگری نیز وجود دارد، اما مشکی اصلی ترین تکه های اصلی باقی می ماند که ما همچنان از آن ها برای ساختن ظاهری زیبا استفاده می‌کنیم.

وقتی صحبت از رنگ های مد محبوب مردانه می شود، مشکی یک گزینه شیک و همه کاره برای داشتن در کمد شماست. اکثر مردان لباس مشکی را دوست دارند زیرا لاغرکننده و جذاب است و از دیرباز با استایل و کلاس همراه بوده است.

در حالی که رنگ ها می‌توانند لباس شما را متمایز کنند، یک لباس کاملا مشکی را می توان به تناسب هر موقعیتی بالا یا پایین کرد. اگر نگران این هستید که پوشیدن تمام مشکی کسل کننده شود، راه های زیادی برای پوشیدن مشکی برای ظاهری شیک وجود دارد. مشکی روی مشکی ترند اخیری است که می توان آن را با شلوار جین و تی شرت، پیراهن دکمه دار و شلوار تیره یا حتی کت و شلوار و کراوات ست کرد.

باید همه چیز را به درستی انجام دهید و گرنه خسته کننده خواهد شد.

پوشیدن لباس مشکی به چه معناست؟

مشکی یک رنگ اساسی و خنثی است که باید در هر کمد لباسی وجود داشته باشد زیرا برای همه لاغرکننده، جاودانه و جذاب است. پوشیدن لباس های تمام مشکی نشان می دهد که شما جاه طلب هستید و مد را جدی می گیرید، زیرا یکی از سخت ترین ظاهرهاست.

بسته به میراث فرهنگی فرد، رنگ سیاه می تواند معانی نمادین مختلفی داشته باشد. برخی آن را نماد سوگ می دانند، در حالی که برخی دیگر آن را نماد قدرت می دانند. با این حال، نحوه درک ما از رنگ سیاه تحت تأثیر عوامل مختلفی است.

بیشتر مردم رنگ سیاه را با رمز و راز، جدیت، ثروت و قدرت مرتبط می دانند. وقتی پوشیده می شود، نمایانگر کلاس، تجارت، ظرافت و جذابیت است و در عین حال دارای شخصیتی سرسخت و گاهی شیطانی است.

۷ نکته نهایی برای پوشیدن لباس های تمام مشکی برای آقایان :

آیا پوشیدن کامل مشکی مناسب است؟

پوشیدن تمام مشکی تقریباً در هر شرایطی قابل قبول است، از غیر رسمی گرفته تا کاری و حتی عروسی و دیگر مناسبت های خاص.

آیا لباس های تمام مشکی خوب به نظر می رسند؟

لباس های تمام مشکی یک بیانیه مد جسورانه ایجاد می کنند و در صورت استایل مناسب می توانند فوق العاده به نظر برسند. از آنجایی که پالت رنگ ثابت است، برش لباس، بافت و تناسب باید دقیقاً کالیبره شود تا حس شکل ایجاد شود.

لباس های تمام مشکی را چگونه می سازید؟

هنگام کنار هم قرار دادن لباس های تمام مشکی، پارچه ها و بافت ها را با هم ترکیب کنید تا هر قطعه را متمایز کنید. به عنوان مثال، ست کردن یک کت و شلوار مشکی صاف و ساده با یقه اسکی پشمی.

همچنین، وقتی صحبت از لباس های غیررسمی تمام مشکی به میان می آید، برای الهام گرفتن از لباس های خیابانی و لایه هایی با طول ها و شبح های مختلف به دنبال لباس های خیابانی باشید. این تکنیک های یک ظاهر طراحی، حس کنتراست بصری، تناسب و حرکت را ایجاد می کنند، و مانع از آن می شوند که لباس شما مانند یک توده سیاه جامد به نظر برسد.

چگونه لباس های تمام مشکی را جذاب تر نشان می دهید؟

در طراحی لباس های تک رنگ هنر وجود دارد، به خصوص زمانی که تمام مشکی باشد، زیرا برخلاف رنگ های دیگر، مشکی یا مشکی روشن وجود ندارد.

بنابراین، چگونه می توانید یک مجموعه تمام مشکی سر تا پا را منحصر به فرد، هیجان انگیز و جالب جلوه دهید؟ پاسخ و هنر در لایه بندی پارچه های متضاد با بافت های مختلف و سایه های باریک برای ایجاد ظاهری کلاسیک است.

۷ نکته نهایی برای پوشیدن لباس های تمام مشکی برای آقایان :

در اینجا چند نکته مد وجود دارد که به شما کمک می کند تا آن لباس کاملا مشکی را بپوشید و در عین حال هر بار که آن را می پوشید متفاوت به نظر برسد.

۱. به قطعات کلاسیک بی انتها بچسبید

گنجاندن قطعات جاودانه در یک مجموعه تمام مشکی، حس مد خوبی را می طلبد.

تی شرت پولو را در نظر بگیرید که جاودانه است و هرگز از مد نمی افتد. آن را با شلوار باریک و کفش مجلسی ست کنید.

اگر بیرون هوا سرد است یا قصد دارید لباس های زمستانی داشته باشید، روی یک پالتو یا کت چرم مشکی سرمایه گذاری کنید و کفش های راحتی خود را با چکمه های چلسی جایگزین کنید. چند تی شرت هنلی را نیز به کمد لباس خود اضافه کنید.

۲. مقداری بافت اضافه کنید

لباس هایی که از پارچه های مختلف مانند جین، جیر، چرم، پارچه ای و نخی ساخته شده اند، به ظاهر شما بافت و عمق می بخشند. بافت ظاهر جالب تری به لباس شما می دهد.

روی قطعاتی سرمایه گذاری کنید که ماندگاری زیادی خواهند داشت، مانند یک شلوار مخملی، یک ژاکت بمب افکن و کفش های جیر یا چرمی که کمد لباس شما را متنوع و برای ایجاد ظاهری جذاب می کند.

 

۳. مراقب تناسب باشید

یکنواختی همه چیز در مورد بازی با سیلوئت بدن شماست. همیشه لباس هایی را انتخاب کنید که به تناسب اندام شما خوش فرم باشند.

وقتی نوبت به ایجاد ظاهری تک رنگ، به خصوص تمام مشکی می رسد، به تناسب باریک، مخروطی و منظم بچسبید.

پوشیدن لباس های خیلی گشاد ممکن است ظاهری شبح مانند به شما بدهد و نمی خواهید مردم را بترسانید.

به جای پوشیدن یک تی شرت گشاد، با لایه بندی آن با یک ژاکت یا یک پیراهن، به ظاهر خود شخصیت بدهید. این تکنیک لایه بندی فورا لباس های کلی شما را بالا می برد.

۴. رنگی پر جنب و جوش اضافه کنید

یک اکسسوری یا کیف اضافه کنید تا یکنواختی را از بین ببرید و کمی تضاد به لباس خود بیافزایید.

اگر به یک رویداد کراوات مشکی می روید، یک رنگ پاپ با سنجاق های کراوات فلزی (نقره ای یا طلایی) یا یک مربع جیبی گلدار اضافه کنید، و ما مطمئن هستیم که سرتان را برمی گردانید. برای از بین بردن یکنواختی ظاهر، می توانید یک پک نئونی نیز امتحان کنید.

۵. گرافیک و چاپ اضافه کنید

آیا می خواهید یک ظاهر غیررسمی تمام مشکی ایجاد کنید؟ مواردی را با گرافیک، شعار یا طرح انتخاب کنید که فاکتور جذاب سبک شما را بالا ببرد. تی شرت های گرافیکی، همه کاره ترین قطعه در کمد لباس شما هستند که می توانند فوراً شخصیت و حالات شما را تغییر دهند.

تی شرت های گرافیکی با شعارهایی که روحیه و شخصیت شما را بیان می کند را در نظر بگیرید و آنها را با جین یا شورت مشکی ست کنید.

همچنین می توانید با جفت کردن لباس های تک گرافیکی خود با سایر لباس های مشکی تان، یک مزیت جالب به بازی تن به تن خود اضافه کنید. اما به یاد داشته باشید که با پوشیدن پارچه ای که دور تا دور آن چاپ شده، مخصوصاً شلوار، بازی چاپ گرافیکی خود را زیاد دور نکنید.

۶. تعدادی لوازم جانبی اضافه کنید

افزودن برخی اکسسوری ها یا تکه های جواهرات به لباس های تمام مشکی شما می تواند بهترین ظاهر را به ظاهر کلی شما اضافه کند. برای اینکه لباس خود را متمایز کنید، اکسسوری هایی مانند گردنبند آویز، دستبندهای مینیمالیستی و حلقه ها را اضافه کنید.

پوشیدن کلاه یا کلاه بیسبال را در نظر بگیرید تا یک عنصر سرگرم کننده به ظاهر لباس کاملا مشکی خود اضافه کنید.

۷. مقداری از بدن خودر را در معرض دید قرار دهید

یکی دیگر از حرکت های مد جالب برای از بین بردن یکنواختی یک مجموعه مشکی سر تا پا، نمایاندن مقداری از پوست بدن است.

کمی پوست نشان دادن ضرری ندارد، درست است؟ با نمایان کردن کلاهک های زانو و پوشیدن شلوار جین پریشان با یک تی شرت یقه اسکوپی برای نشان دادن استخوان های یقه، ظاهر کاملا مشکی مورد علاقه خود را آزمایش کنید. چند دکمه ی بالایی پیراهن مشکی خود را نبندید.

تکه های مناسب برای تیپ مشکی :

برای اینکه ظاهری جذاب با لباس های تمام مشکی داشته باشید، فهرستی از برخی از تکه های مشکی که خریدی هوشمندانه هستند، گردآوری کرده ایم.

۱. تی شرت مشکی

شکل، سبک و رنگ مناسب را انتخاب کنید و این تی شرت مشکی ساده هر لباسی را بالا می برد. تی شرت های مشکی، مانند تی شرت های سفید، مفید و پرکاربرد هستند. آنها تعریف اصلی یک کمد لباس هستند زیرا لایه پایه ایده آل، جزء ضروری یک ظاهر لباس تک رنگ مشکی و یکی از ساده ترین راه ها برای ارتقای استایل شما هستند.

۲. شلوار جین مشکی

شلوار جین یکی از لباس های ضروری مردانه است که می توان آن را با انواع لباس های مشکی پوشید. با شلوار جین پاره، می توانید ظاهری جسورانه و تند ایجاد کنید، شکل خود را با شلوار جین تنگ برجسته کنید، یا از ظاهری آرام با جین مشکی ساده و صاف لذت ببرید. برخی از مردان پارگی های کوچک را اینجا و آنجا ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر پارگی ها را برای جذابیت بیشتر ترجیح می دهند.

شلوار جین مشکی خود را با یک تی شرت با رنگ خنثی و چکمه های چلسی یا یک ژاکت با چکمه های رزمی بپوشید. در پاییز کت و در زمستان کاپشن بپوشید. همه این ترکیبات به خوبی با شلوار جین مشکی هماهنگ می شوند.

شلوار جین مشکی شیک و براق است و با انواع مدل های مردانه عالی به نظر می رسد.

۳. کت چرم مشکی

کاپشن یا کت چرمی قطعه ای جاودانه است که اگر به درستی از آن مراقبت شود، می تواند یک عمر ماندگار باشد. این یک قطعه همه کاره است که فقط برای ماه های سردتر نیست.

این می تواند ظاهری متفاوت به ظاهر مردانه آلفای تمام مشکی شما بیافزاید و به آرامی به یک ظاهر مهمانی شیک تبدیل شود.

۴. جوراب مشکی

وقتی یک روز لباس‌شویی به موقع، صورتی تند را از هم جدا می‌کند و شلوار و کفش‌های شما را جدا می‌کند، لباس تمام مشکی دیگر کاملا مشکی در نظر گرفته نمی‌شود.

 

اگر تمام لباس ها و کفش خود را مشکی انتخاب کردید اما جوراب شما مشکی نبود، باعث جدا شدن شلوار و کفش از هم می شود و در این صورت نمی توان گفت که لباس های شما کاملا مشکی هستند.

 

داشتن چند جفت جوراب مشکی خوب است. نه تنها تیپ سر تا پا مشکی را حفظ می کند، بلکه نسبت به هر جوراب سفیدی تمیزتر می ماند. مدل های پنبه ای با قابلیت تنفس را برای پوشیدن با کفش های کتانی و دیگر کفش ها و مدل های پشمی ضخیم تر را برای قرار دادن زیر چکمه ها انتخاب کنید.

۵. کفش ورزشی مشکی

آیا مردان باید یک جفت کفش کتانی مشکی بخرند؟ پاسخ ساده این است: بله.

کفش های کتانی مشکی به اندازه کفش های کتانی سفید ساده و همه کاره نیستند. مثلا؛ بین کفش های کتانی کاملا مشکی یا کتانی هایی با رویه های مشکی و کفی سفید کدام را انتخاب کنیم؟

شما می توانید هر یک از این دو را انتخاب کنید، اما همانطور که در اینجا در مورد لباس های تمام مشکی صحبت می کنیم، کفش ورزشی کاملا مشکی توصیه می شود.

از آنجایی که کفش های کتانی مشکی کاملاً چشم نواز هستند و ممکن است برای برخی از آن ها هماهنگی با سایر لباس ها کمی دشوار باشد. این بدان معنا نیست که کفش های کتانی مشکی کمتر شیک هستند و نباید آنها را بپوشید.

آنها اصول اولیه ظاهر لباس تمام مشکی شما هستند. شما فقط باید چند قانون اساسی را درک کنید.

بقیه لباس هایتان را ساده و مینیمال نگه دارید و کفش های کتانی مشکی تان را با چیزی کم رنگ ست کنید. آنها را فقط با خاکستری، سفید و مشکی بپوشید و رنگ لباس دیگرتان باید ساده باشد زیرا سایر رنگ های روشن تر با هم برخورد می کنند و ممکن است ظاهری تهاجمی ایجاد کنند.

 

۶. کت و شلوار مشکی

کت و شلوار مشکی یک راه ایده آل برای زیبا و شیک به نظر رسیدن در هر زمان است. با وجود روندهای اخیر مد که مردان را به پوشیدن کت و شلوارهای آبی یا خاکستری سرد تشویق می کند، کت و شلوار مشکی همچنان محبوب ترین سبک کت و شلوار است.

همه چیز با مشکی هماهنگ است و یک کت و شلوار تمام مشکی، تیز و ظریف به نظر می رسد. می توانید بافت ها و سایه های متضاد را برای بافت و عمق آزمایش کنید، اما مطمئن شوید که تکه ها همچنان مکمل یکدیگر هستند. کت و شلوار شما به احتمال زیاد با هم مطابقت دارند، اما برای یک استایل بهینه، پیراهن لباس مناسب، کراوات و سایر اکسسوری های اضافی را انتخاب کنید.

۷. ساعت مشکی

یک ساعت «مناسب» دیگر فقط برای مردانی که کت و شلوارهای راه راه دارند مناسب نیست.

لباس تمام مشکی یک بوم خالی است که با هر چیزی که در کمد شماست می آید و توجیه آن را آسان تر می کند.

جنتلمن، روی یک ساعت خوب بادوام و مینیمالیستی سرمایه گذاری می کند تا ظاهر لباس تمام مشکی خود را جلوه دهد. این بدون شک تمرکز بر جزئیات ظاهر کلی شما را افزایش می دهد.

۸. کیف و کوله پشتی مشکی

اگرچه یک نسخه رنگی پاپ یا چاپ شده ساده ترین راه برای افزودن جذابیت به ظاهری است که می توان به آن نگاه کرد، اما وقتی در نظر بگیرید که یک کیف مشکی را می توان هر روز در حالی که در برابر فرسودگی زندگی ایستادگی کرد، استفاده کرد، بی درنگ به یک بی معنایی تبدیل می شود.

یک کوله پشتی با کیفیت در عصر رفت و آمد با دوچرخه و ناهار خانگی انتخاب عاقلانه ای است. نه تنها استایل شما را ارتقا می دهد، بلکه کوله پشتی نیز به یک ضروری روزمره تبدیل شده است. سرمایه گذاری روی یک کیف چرمی باکیفیت تصمیم عاقلانه ای است زیرا عالی به نظر می رسد و بسیار بادوام است. کوله پشتی را هرگز برای تیپ های رسمی و با کت و شلوار استفاده نکنید.

برای تیپی کمی پیچیده تر، یک کیف پولی یا کیفی دستی در دست بگیرید.

بالا و پایین های پوشیدن لباس تمام مشکی مردانه :

همه مردان می توانند یک لباس کاملا مشکی را با کمترین تلاش به عنوان یک استایل مردانه ساده و آسان بسازند.

• برای داشتن ظاهری آرام، شلوار جین و تی شرت را با کفش های کتانی مشکی یا سفید بپوشید.

• برای یک ظاهر غیررسمی تجاری هوشمند، یک پیراهن دکمه دار باز را با شلوار چینی یا شلوار جین تنگ، کت و شلوار و چکمه های چرمی ست کنید.

• کت و شلوار و کراوات تمام مشکی، ظاهری جاودانه مردان برای لباس رسمی است.

• با پوشیدن شلوار جین پاره، چکمه های رزمی یا لباس های خیابانی، ظاهری جذاب داشته باشید.

• لباس های مشکی وقتی به درستی با لباس های مناسب طراحی شوند، جسورانه و مد روز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا