۱۰ ایده جالب برای ست کردن تیشرت اورسایز در تابستان+ تصاویر

ست کردن تیشرت اورسایز برای خانم‌ها بسیار جذاب است؛ روش‌های مختلفی برای ساختن استایلی شیک و جذاب با این تیشرت‌ها وجود دارد. در این مقاله از راه‌های گوناگون برای پوشیدن این لباس راحت و در عین‌حال جذاب خواهیم گفت.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از ساعد نیوز، به تی شرت های بَگی، گشاد و با قواره بزرگ اورسایز می گویند. این تیشرت ها بلند هستند و تا زیر کمر می آیند. این تیشرت ها لزوماً برای افراد توپر و با اضافه وزن نیستند. تیشرت های اورسایز یک سبک و استایل مخصوص به خود دارند و می توانند از سوی هر فردی با هر اندامی پوشیده شوند.

10 روش جذاب برای ست کردن تیشرت اورسایز در فصل بهار و تابستان

گشادی و راحتی و مدل آزاد و رهای این تیشرت ها درمیان افراد مختلف در دنیا طرفداران زیادی دارد. شاید فکر کنید که با انتخاب چنین لباسی، دست تان برای داشتن استایل های مختلف بسته است. این طور نیست. روش های متنوعی برای پوشیدن چنین تیشرت هایی وجود دارد. در ادامه از تعدادی از آنها خواهید خواند.

10 روش جذاب برای ست کردن تیشرت اورسایز برای خانم‌های شیک‌پوش

۱. تیشرت اورسایز را با کت های گشاد بپوشید

یکی از راه های خاص و ویژه برای استایل کردن تیشرت های گشاد، پوشیدن آنها با کت های گشاد است. چنین استایلی ضمن راحتی کمی هم رسمی بودن را به تیپ شما پیشکش می کند. در واقع، از حالت اسپرت خارج می شود. برای اینکه چنین استایلی جذاب شود، خوب است که رنگ کت و تیشرت را از یک طیف انتخاب کنید. برای مرتب به نظررسیدن استایل هم تیشرت را درون شلوار یا دامن قرار بدهید. چنین استایلی برای مراسم غیررسمی و نیمه رسمی انتخاب خوبی خواهد بود.

تصویر

۲. از کمربند استفاده کنید

کمربندها بهترین انتخاب برای پوشیدن به همراه تیشرت های اورسایز هستند. این اکسسوری ها باعث می شوند که انحنای کمرتان به خوبی به نظر برسد و جذاب تر شوید. کمربندهای پهن و مشکی گزینه خوبی برای ست کردن با تیشرت ها هستند. انتخاب رنگ وابسته به سلیقه شما و موقعیتی است که در آن قرار می گیرید. برای مثال، کمربندهای فرمز یا رنگ های شاد دیگر هم برای استفاده روی تیشرت گشاد در شب و مهمانی ها مناسب هستند.

تصویر

۳. با شلوار مام استایل بپوشید

پوشیدن تیشرت اورسایز با شلوارهای مام استایل هم فکر خوبی است. این دو لباس از نظر استایل در یک گروه و دسته قرار می گیرند و می توانند تیپ اسپرت جذابی برایتان بسازند. راحتی در این سبک از پوشش هم بسیار چشم گیر و قابل توجه است. برای شرکت در مراسمی دوستانه و موقعیتی غیررسمی، با انتخاب شلوار مام استایلی با قد تا مچ پا و تیشرتی اورسایز شیک تر و راحت تر از همیشه ظاهر شوید. تیشرت را داخل شلوار بگذارید تا جلوه جذاب تر و مرتب تری به آن بدهید.

تصویر

۴. با شلوار جین اسکینی بپوشید

اگر دوست دارید که تمام بخش های استایلتان حالت رها و آزاد نداشته باشد، از شلوارهای اسکینی و از لگ ها کمک بگیرید. تیشرت های اورسایز گشاد هستند. شما می توانید با انتخاب شلواری تنگ حالتی متعادل در استایلتان به وجود بیاورید. برای کسانی که پاهای کشیده و متناسب دارند اما کمی در ناحیه بالاتنه پر هستند، چنین انتخابی بسیار مناسب خواهد بود.

تصویر

۵. نیم بوت ها را فراموش نکنید

لگ یا شلوارهای اسکینی و چسبان بپوشید، تیشرتی اورسایز با آنها ست و نیم بوت هم به استایلتان اضافه کنید. این ترکیب هم بسیار جذاب از کار درمی آید و حالتی غیررسمی دارد. نیم بوت تان را همرنگ شلوار یا لگ انتخاب کنید که کشیده تر به نظر برسید. با این کار، به استایلی که در بالاتنه گشاد و اورسایز است، تعادل اضافه می کنید.

تصویر

۶. کت ها و جلیقه های جین را فراموش نکنید

برای ست کردن تیشرت اورسایز برای خانم ها می توانید از کت ها و جلیقه های جین هم استفاده کنید. تیشرت های گشاد و کت ها یا جلیقه های جین تیپ کاملاً اسپرتی برایتان به وجود می آورند. این استایل برای حضور در خیابان و مهمانی های غیررسمی مناسب است. جلیقه های جین هم گزینه های مناسبی برای ست کردن با تیشرت اورسایز هستند.

تصویر

۷. پایین تیشرت را گره بزنید

به جز تازدن و لول کردن آستین ها می توانید با گره زدن پایین تیشرت های اورسایز هم استایلی جذاب داشته باشید. این کار باعث می شود که تعادل و توازن هم در استایلتان به وجود بیاید. لازم نیست که گره ای مدل دار بزنید؛ خیلی ساده، تیشرت را در کناره های کمر یا روی شکم گره بزنید و خوش استایل تر شوید.

تصویر

۸. با شلوار بگی بپوشید

برای داشتن استایلی کاملاً راحت و به روز می توانید از شلوارهای بگی هم در کنار تیشرت های اورسایز استفاده کنید. برای اینکه استایل مرتب تر جلوه کند، می توانید تیشرت را داخل شلوار بگذارید. این استایل راحت و زیبا است. کسانی که اندام لاغری دارند با چنین انتخاب هایی می توانند پرتر و متناسب تر جلوه کنند. انتخاب استایل مونوکروم برای ست کردن شلوار بگ و تیشرت اورسایز هم گزینه خوبی است.

تصویر

۹. تیشرت و دامن بلند

شاید تعجب کنید و به نظرتان برسد که ست کردن تیشرت اورسایز برای خانم ها با دامن آنچنان جالب نیست. اشتباه نکنید! این استایل هم جذاب از کار درمی آید. تیشرتی آزاد را با دامنی ماکسی یا میدی ست کنید. تیشرت را درون دامن بگذارید و یک جفت کتانی هم به استایل اضافه کنید. نتیجه دوست داشتنی خواهد شد. در تصویر بالا شاهد ست کردن دامنی بلند با تیشرت اورسایز هستید. کتانی و جوراب ها هم در راستای اسپرت بودن و راحتی انتخاب شده اند. استایل نهایی زیبا و متوازن به نظر می رسد.

10 روش جذاب برای ست کردن تیشرت اورسایز در فصل بهار و تابستان

۱۰. شلوار چرمی را امتحان کنید

لباس های چرمی و جین انتخاب های مناسبی برای پوشیدن در کنار تیشرت اورسایز هستند. همگی این ها از اسپرت ترین انتخاب های ممکن هستند و کنار هم قرارگرفتنشان نتیجه بسیار جذابی دارد. در تصویر بالا، شلواری چرمی و راسته با کیفی اسپرت و کوچک و تیشرت اورسایز ست شده است. انتخاب جذاب و راحتی است، نه؟

10 روش جذاب برای ست کردن تیشرت اورسایز در فصل بهار و تابستان

نوبت شماست

تیشرت های اورسایز در سال های اخیر از محبوبیت زیادی برخوردار شده اند. این تیشرت ها هم راحت اند و هم نمادی از آزادی و رهایی.

10 روش جذاب برای ست کردن تیشرت اورسایز در فصل بهار و تابستان

استایل رهایی که این لباس ها به صاحبانشان پیشکش می کنند از سوی افراد مختلف و به ویژه نوجوان ها با استقبال زیادی مواجه می شود. یادتان باشد که اورسایزها مخصوص افرادی با سایز بدنی خاصی نیستند. این استایل می تواند از سوی همه استفاده شود. شما هم از تیشرت های گشاد و اورسایز خوشتان می آید؟ چه پیشنهاد دیگری برای ست کردن آنها در استایل دارید؟ منتظر نظرات تان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا