شایعات درباره همبازی شدن اکبر عبدی با نوه‌اش

به تازگی تصاویری از اکبر عبدی همراه نوه اش در پشت صحنه یک سریال منتشر شده که با تیتر بازیگر شدن سام نوه اکبر عبدی وایرال می شود.

به گزارش پارسینه پلاس، ه تازگی تصاویری از اکبر عبدی همراه نوه اش در پشت صحنه یک سریال منتشر شده که با تیتر بازیگر شدن سام نوه اکبر عبدی وایرال می شود، المیرا دختر اکبرعبدی در صفحه خود فیلمی از پدرش را به اشتراک گذاشت که در آن به علت حضور پسرش سام در پشت صحنه سریال منوچهر هادی می‌پردازد.

در ادامه صحبت‌های اکبر عبدی درباره حضور نوه‌اش در سریال جدیدش را می خوانید و متوجه خواهید شد که قاب دونفره پدربزرگ و نوه اش خبر از بازی نوه او در سریال جدید او نمیدهد بلکه ماجرا چیز دیگری است.

بازی نوه اکبر عبدی در فیلم جدید منوچهر هادی؟
المیرا عبدی، عکس و ویدیویی از پسرش سام را در کنار پدرش و یوسف تیموری منتشر نمود، در این ویدیو اکبر عبدی درباره علت حضور نوه اش در پشت صحنه سریال تلویزیونی توضیح داد و گفت:

سر صحنه سریال آقای منوچهر هادی هستیم، سام و المیرا لطف کردند و قدم گذاشتند روی چشم ما و اومدن اینجا سر فیلمبرداری، از همین الان پیشاپیش تولد سام رو تبریک میگم، ششم اردیبهشت تولدشه، به درخواست آقای سام که حتما عبدی من باید بیام سرکارت و تلویزیون رو ببینم، ایشون لطف کردن و افتخار دادند با مادرشون اومدن سر صحنه کار پدربزرگشون رو ببینن.

منبع: نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا