۴۰ درصد ترکیب پرسپولیس تغییر می‌کند

با توجه به اضافه شدن بازیکنان جدید به پرسپولیس پیش‌بینی می‌شود ترکیب این تیم در فولاد شهر دست‌خوش تغییراتی شود.

به گزارش پارسینه پلاس، پرسپولیس تحت هدایت اوسمار لوس ویرا دو بازی را در اراک و تهران پشت سر گذاشت که در اولین بازی باختی ناباورانه متحمل شد و در مصاف دوم سه امتیاز شیرین از تراکتور گرفت.

اوسمار ویرا در اولین بازی خود به عنوان سرمربی پرسپولیس سه تغییر نسبت به آخرین مسابقه پرسپولیس که یحیی گل‌محمدی هدایت سرخ‌ها را برعهده داشت انجام داد و از ریگی، کنعانی و نعمتی به جای عالیشاه، فرجی و احمدی که در رفسنجان به میدان رفته بودند بهره برد.

اوسمار در بازی تراکتور به نسبت دیدار در اراک یک تغییر در تیم خود انجام داد و عالیشاه را به ارنج آورد و اسدبیگی را بیرون گذاشت.

حالا در سومین بازی پرسپولیس تحت هدایت اوسمار احتمال تغییرات بیشتر قابل انتظار است شاید ترکیب سرخ‌ها در فولادشهر مقابل ذوب آهن تا ۴۰ درصد تغییر کند.

با اضافه شدن بازیکنان جدید و کسب مجوزهای لازم و صدور کارت بازی تا قبل از بازی ذوب آهن احتمال حضور عیسی آل‌کثیر، اوستون اورونوف و عبدالکریم حسن در ترکیب اصلی این تیم وجود دارد و احتمالا هر سه بازیکن در ارنج ابتدایی در ترکیب قرار بگیرند.

از سوی دیگر با توجه به محرومیت بیرانوند و بازی کردن امیررضا رفیعی احتمال انجام چهار تغییر در ارنج ابتدایی سرخ‌ها وجود دارد و با این حساب احتمالا ۴۰ درصد تغییر در ارنج ابتدایی پرسپولیس نسبت به بازی با تراکتور تغییر خواهد کرد و تیم اوسمار چره تازه‌ای پیدا می‌کند که شاید در نگاه اول هیجان‌انگیز به نظر برسد اما احتمال کمتر شدن میزان هماهنگی بین بازیکنان و حرکات منظم تیمی در روز بازی با ذوب آهن به وجود بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا