دعوای پسربکهام و دخترمیلیاردر با تالار عروسی!

به نظر می‌رسد «بروکلین بکهام» و همسرش «نیکولا پلتز» بالاخره دعوای حقوقی با برنامه‌ریزان مراسم عروسی خود را حل و فصل کردند.

به گزارش پارسینه پلاس،  «آریانا گریجالبا» و «نیکول براگین»، مدیران شرکت برگزار کننده عروسی بکام و پلتز، پذیرفتند که از طرف نیکول و بروکلین مبلغی را به صندوق بحران CARE اوکراین کمک کنند.

نلسون، پدر نیکولا پلتز در دسامبر ۲۰۲۲، از شرکت برگزار کننده عروسی دخترش شکایت کرد و مدعی شد که آنها از بازپرداخت ۱۵۹ هزار دلار بیعانه‌ای که برای مراسم عروسی پرداخته، خودداری کردند.

این میلیاردر ۸۱ ساله، ادعا کرد که برنامه‌ریزان عروسی نتوانستند انتظارات این جشن را که میزبان بیش از ۵۰۰ مهمان، از جمله افراد مشهور، هنرمندان، ورزشکاران و شخصیت‌های برجسته و افراد بانفوذی که برای حضور در آن از سرتاسر جهان سفر کرده بودند، برآورده کنند.

در شکایت متقابل، برگزار کنندگان عروسی مدعی شدند که نیکولا ۲۸ ساله به قدری مشغله داشت که تلفنی با آنها صحبت نمی‌کرد و از طریق پیامک با آنها در ارتباط بود.

بروکلین بکام و نیکولا پلتز در ۹ آوریل ۲۰۲۲ پس ازسه سال آشنایی و دوستی در جشنی باشکوه مملو از مهمانان مشهور ، ازدواج کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا