رونمایی از نیسان مورانو جدید+تصاویر

نیسان مورانو از سال ۲۰۰۲ روی خط تولید قرار دارد و تا کنون ۳ نسل از آن ارائه شده است. نسل سوم مورانو از سال ۲۰۱۵ وارد میدان شده و طبیعتا زمان مناسبی برای معرفی یک نسل جدید از آن است.

به گزارش پارسینه پلاس به نقل از فرارو، مورانو یکی از برند‌های مهم نیسان در بازار جهانی و همچنین از آشناترین آن‌ها برای مخاطب ایرانی محسوب می‌شود. از سال ۲۰۱۵ بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه فقط در بازار آمریکا فروش داشته است.

مورانو از سال ۲۰۰۲ روی خط تولید قرار دارد و تا کنون ۳ نسل از آن ارائه شده است.

در همین رابطه، Kolesa که یکی از معتبرترین منابع منتشرکننده رندر‌های خودرویی در جهان است اقدام به انتشار رندر‌های جدیدی از مورانو نسل جدید کرده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، قسمت دماغه به شدت تحت اثر طراحی شاسی بلند آریا نیسان قرار دارد. طراحی وی شکل در بافت جلوپنجره نیز کاملا مشخص است. حالت کوپه در ستون آخر، چراغ‌های اصلی یکپارچه عقب و استفاده از سپر با جزئیات اسپرت در قسمت عقب جلب نظر می‌کند.

در رابطه با پیشرانه نمی‌توان پیش بینی دقیقی داشت، اما قطعا چند تریم متنوع مدنظر نیسان قرار خواهد داشت. مورانو فعلی در جذاب‌ترین تریم خود میزبان تپنده ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر در هماهنگی با جعبه دنده ۹ سرعته اتوماتیک است و سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک تصاویر رسمی مورانو جدید منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا